yeni bilgi tıp merkezi
Yeni Bilgi Tıp Merkezi
Pazartesi - Pazar: 7/24
+90312 314 00 73
bilgi@yenibilgi.com.tr

Bizden Haberler

    Sorry, no posts matched your criteria.

kadın hastalıkları ve doğum

Kadın Hastalıkları ve Doğum

Kadın Hastalıkları ve Doğum birimi hemşireler ve doğum ebelerinden oluşan bir ekiple uzman doktor tarafından yürütülmektedir. Aile planlaması önerileri, doğum öncesi bakım ve her yaştan kadınlar için minimal girişimsel prosedürler dahil, obstetrik ve jinekolojik sağlık hizmetleri için çeşitli hizmetler sunmaktadır. Kadınların en iyi sağlıklarını elde etmelerine yardımcı olmak ve üriner inkontinans, histerektomi, yumurtalık kistleri, ağır dönemler, polikistik over sendromu gibi jinekolojik endişelere ek olarak, doğurganlık, hamilelik ve doğumla ilgili karmaşık sorunları çözme konusunda yardımcı olmaya kararlıdır.

Kadın Hastalıkları Menopoz bölümünde menopoz öncesi dönemden geç menopoz dönemine kadar olan tüm hastalar, gerekli testler, mamografi, hormon analizleri, PAP smear testleri yapılır ve gerekli tedaviler düzenlenir.

Jinekolojik kanserlerin erken teşhisi ve tedavisi için gerekli tüm testler, ultrasonografi, PAP smear testi, tümör belirteçleri hastanemizde yapılabilir. Over kistleri ve tümörleri, rahim ve rahim ağzı kanserleri ile ilgili ameliyatlar hastanemizde açık ve kapalı yöntemlerle yapılmaktadır.

Hastanemizde kadınlara yönelik check-up programları bulunmaktadır. Bu programlarda jinekolojik muayene, PAP smear, USG, tümör belirteçleri ve mamografi yapılır.

Jinekoloji bölümünde her türlü jinekolojik ameliyat, uterus, servikal, over, idrar kaçırma, kist, miyom ve diğer vajinal ameliyatlar yapılır.

Kadın Hastalıkları, Menopoz ve cinsel sağlık. Her kadının kendine özgü ihtiyaçlarını dinliyoruz ve sağlığınıza ve iyiliğinize odaklana bilmeniz için destek, öneri ve tıbbi, uzmanlık sağlamak için buradayız.